Václav Neckář hapruje se zdravím? Mladší Jan promluvil o bratrovi!

Václav Neckář

Autor: Pavel Krejčí

14. března 2024 15:53

Václav Neckář loni oslavil 80. narozeniny a přinejmenším v současnosti si užívá zasloužený důchod. Před časem totiž oznámil koncertní pauzu. Jeho mladší bratr Jan nyní prozradil fanouškům, jak se sourozenec má. 

Jan Neckář na rozdíl od staršího bratra dorazil na tiskovou konferenci k chystanému dubnovému koncertu, na kterém se bude vzpomínat na Naďu Urbánkovou. I přítomné pochopitelně zajímalo, co je s Václavem.

"Mám dojem, že můj bratr pořád hapruje s nohou, tak to vypadá, že se asi nedostaví," sdělil hudebník serveru super.cz. "My jsme si dali s Bacily generál pauzu, takže jeho vystupování je zatím v nedohlednu," dodal. 

Čtěte také

Oznámení o koncertní přestávce přišlo v závěru loňského roku. "Od 1. ledna 2024 skupina Bacily ruší do odvolání všechna svá vystoupení. Omlouváme se všem divákům, našim fanouškům a za vzniklé komplikace všem pořadatelům," uvedli bratři Neckářovi. 

Původně měla letos ještě pokračovat naplánovaná série narozeninových koncertů. Například ve Zlíně už se ale legendárního zpěváka nedočkali. 

Témata: Václav Neckář Jan Neckář