V ostřelovaném Tel Avivu byla celou sobotu popová hvězda Bruno Mars!

Bruno Mars ovládl ceny Grammy 2018

Autor: Libor Frýdl

8. října 2023 9:15

Popová hvězda Bruno Mars se podle místních médií nacházela v sobotu v ostřelovaném Izraeli. Zpěvák zemi nakonec opustil poté, co zrušil koncert a strávil několik hodin v Tel Avivu.

Zpěvák měl původně vystoupit v Izraeli, kvůli útoku Hamásu ale zrušil svou šou a nakonec byl podle médií spatřen, jak v letadle opouští zemi.

Bruno Mars je americký zpěvák, skladatel, producent a herec, který se narodil 8. října 1985 v Honolulu, na Havaji. Jeho skutečné jméno je Peter Gene Hernandez. Bruno Mars je známý pro svůj všestranný hudební talent a schopnost kombinovat různé žánry, včetně popu, R&B, funku a reggae, do své hudby.

Mars získal velkou popularitu díky svým hudebním hitům, mezi které patří písně jako "Just the Way You Are," "Grenade," "Uptown Funk," "24K Magic" a mnohé další. Jeho hudba je často chválena pro chytlavé melodie, výrazné texty a charismatické vystoupení na pódiu.

Kromě toho, že je úspěšným zpěvákem a interpretem, je také talentovaným skladatelem a producentem. Získal mnoho hudebních cen, včetně Grammy Awards, a je jedním z nejvýznamnějších umělců v hudebním průmyslu. 

Vedle hudby se Mars objevil také v televizi jako herec. Zahrál si například ve filmu "Honeymoon in Vegas" a hostoval v televizním pořadu "Saturday Night Live." 
 

Témata: Bruno Mars