Už není jako dřív! Jak se princ Harry změnil pod taktovkou Meghan?

Princ Harry 4

Autor: Libor Frýdl

18. června 2024 21:40

Princ Harry svým odchodem z královské rodiny obrátil svůj život naruby. Podle nejnovějších informací však během pobytu v USA zcela zapomněl na své přátele z Velké Británie, kteří ho už prý vůbec nepoznávají.

Manželka prince Harryho, Meghan Markle, nemá s jeho přáteli příliš dobré vztahy. Nyní se zdá, že jejich nespokojenost se vztahuje nejen na ni, ale i na samotného Harryho.

Britská televizní osobnost Lizzie Cundy, která zná mnoho jeho bývalých přátel, tvrdí, že Harry se od nich odvrátil a od jeho přestěhování do USA se výrazně změnil.

"Velmi se změnil. Jeho bývalí přátelé ho už vůbec nepoznávají. Znám mnoho z nich a všechny je nechal ze svého života odejít. Chodíval s nimi na výlety do Las Vegas a účastnil se jejich rugby zápasů," uvedla pro GBN America.

"Miloval své kamarády a od roku 2020 s nimi je v minimálním kontaktu. Přitom oni tu pro něj vždy byli, když to potřeboval. Nesmíme zapomínat, že měl velmi špatnou reputaci kvůli jeho skandálům. Byli to právě oni, kdo mu pomohli. Je smutné, že na ně úplně zapomněl," dodala Cundy. 

Témata: Princ Harry