Udělal chybu?! Jaromír Soukup promluvil o vztahu s Agátou Hanychovou

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup 3

Autor: Pavel Krejčí

10. dubna 2024 16:02

Protiútok Jaromíra Soukupa je konečně tady? Všichni víme, že jeho bývalá partnerka Agáta Hanychová toho o jejich společné historii řekla výrazně více než on. Nyní se ale rozhodl mluvit i slavný boháč. 

Kdo ale čekal, že bude kydat špínu, ten je na omylu. Soukup v rozhovoru pro server expres.cz konstatoval, že všichni jsou zodpovědní za vlastní život. "S Agátou jsem byl přes rok, tak to je," poznamenal.

Boháč dal každopádně najevo, že vztahu s Hanychovou nelituje. "Po večerech nebudu přemýšlet, jestli to byla chyba, nebo ne. To rozhodnutí člověk udělá a musí nést odpovědnost. Člověk může chybovat, ale zpět to nevezme. Já se nerad ohlížím zpátky," nechal se slyšet. 

Čtěte také

Dcera herečky Veroniky Žilkové se rozešla se Soukupem na začátku loňského září a ještě do konce roku se stihla provdat za staronového partnera Mirka Dopitu. Jak na to reagovala hlavní tvář TV Barrandov?

"Příjemné to nebylo, ale takhle to nemám, není to zrada. Každý si jdeme svým životem a děláme další rozhodnutí. Cesty se rozešly. Jestli jsou ta rozhodnutí dobrá nebo špatná, se ukáže. Máme společné dítě, musíme najít cestu, jak o něj pečovat," dodal Soukup. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Agáta Hanychová