Týden, který se zapsal do dějin StarDance! A to se ani nesoutěžilo

StarDance

Autor: Libor Frýdl

8. dubna 2024 20:20

Máme za sebou týden, který se zapsal do dějin StarDance, aniž by se soutěžilo. Už je to totiž jasné, že na podzim bude nová řada bez porotce Zdeňka Chlopčíka. Bouří se nejen "bezejmenní" diváci, ale i slavné osobnosti. Kdo se například ozval? 

Od fanoušků vzešla myšlenka petice za pokračování oblíbeného porotce, kterou podpořila i herečka Tereza Brodská. "Vyzývám vládu, aby vyzvala ČT k okamžitému navrácení Zdeňka Chlopčíka do StarDance," napsala na instagramu.

Ozvala se i Chlopčíkova manželka Brigita, která prohlásila, že s ní už televize jako s divačkou počítat nemůže. "Tak už je to venku... Nejde o život, je to taková banalita, jen si myslím, že přinejmenším ztratí sledovanost," poznamenala. 

Chlopčík v uplynulém týdnu potvrdil, že se s ním pro třináctou řadu nepočítá. "Je to rozhodnutí ČT a já se k němu nemám důvod vyjadřovat," nechal se slyšet. Podle dostupných informací mu zavolali lidé z televizní produkce a řekli mu, že chtějí změnu. Tu představuje Jan Tománek.

"Porota letošního třináctého ročníku taneční soutěže StarDance bude opět tříčlenná. Vrátí se do ní Jan Tománek. Ten se už v soutěži čtyřikrát představil jako profesionální tanečník, na židli porotce usedl v desáté a jedenácté řadě," uvedla televize ve čtvrtek na sociální síti X. 

Témata: StarDance