Trapas v show 7 pádů Honzy Dědka: Kazma odhalil nechtěné!

Kazma ve svém novém filmu...

Autor: Pavel Krejčí

30. srpna 2023 11:00

Kazmův film sice mnozí kritici označili za propadák, jenže čísla sledovanosti v kinech spíše naznačují, že jde o trhák. Nicméně v televizní talk show se Kamilu Bartoškovi přihodil naprosto neoddiskutovatelný trapas. O čem se momentálně mluví?

Kazma byl hostem pořadu 7 pádů Honzy Dědka, přičemž moderátora nejprve zaskočil. Ačkoliv byla domluva taková, že s hvězdným hostem dorazí asi šest lidí, nakonec jich bylo výrazně více. Členové ochranky, klauni či bubeníci i krásné dívky. 

Kazma v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Video: YouTube / 7 pádů Honzy Dědka

Co si neuhlídal naopak sám Bartošek, to byl jeho oděv. Aktuálně nosí téměř neustále neprodyšný overal, který už nápor nevydržel. "Rozvalil jsem se tady na gauč a bezprostředně potom jsem zjistil, že mám díru mezi nohama a bílé trenky," popsal neoddiskutovatelný trapas. Vše kamufloval tím, že seděl s nohou přes nohu. 

Podívejte se na fotky Kazmovy šifry:

Pozorným divákům každopádně toto faux pas nemohlo uniknout. Nicméně to nebylo všechno. Další nepříjemné chvíle si pro novou filmovou hvězdu přichystal moderátor Honza Dědek.

Konkrétně ukázal fotku z Kazmova soukromí, kde přitom nechyběly fotografie s expřítelkyní Andreou Kalousovou. Hosta velice překvapilo, že se záběry dostaly ven. "Kdes to vzal?" podivil se. Moderátor konstatoval, že jako novinář má své tajné zdroje. 

Témata: Kamil Bartošek alias Kazma Kazmova šifra film ONEMANSHOW: The Movie