Tragická nehoda u Třebíze: Zemřeli dva lidé, srazilo se osobní auto s nákladním

Na Kladensku se stala smrtelná dopravní nehoda. (26.10.2023)

Autor: Jan Hrabě

26. října 2023 21:40

Tragickou nehodu na Kladensku vyšetřují od čtvrtečního odpoledne středočeští kriminalisté. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému, incident nepřežili dva lidé. 

Nehoda se stala na silnici I/7 v katastru obce Třebíč, srazilo se osobní auto s nákladním. "Podle dosavadního šetření na místě policisté zjistili, že 52letá řidička se stejně starou spolujezdkyní cestovaly v osobním vozidle ve směru na Louny, přičemž řidička z přesně nezjištěných příčin přejela do protisměru a čelně se střetla s nákladní soupravou," uvedla mluvčí policie Michaela Richterová.

Dvoučlenná posádka osobního auta přes veškerou snahu záchranářů podlehla vážným zraněním. Místo nehody bylo zadokumentováno dronem. Událostí se zabývají kladenští kriminalisté, nařízena byla soudní pitva.

Silnice byla po dobu záchranářských prací obousměrně uzavřena, před 20. hodinou byl provoz po odtažení havarovaných vozidel obnoven. 

Český statistický úřad (ČSÚ) loni evidoval 15 128 dopravních nehod ve Středočeském kraji. Bylo jich o 174 více než v předchozím roce. 

Témata: Dopravní nehody Policie ČR středočeský kraj