Tohle ve StarDance ještě nebylo! A jde přitom o spoustu peněz

ČT představila účastníky 12. řady StarDance.

Autor: Pavel Krejčí

17. listopadu 2023 22:08

Ve StarDance se bude už zítra opět vyřazovat, ale jeden z účastníků se závěrečného dějství každého přenosu snad ani nemusí obávat. Podle zákulisních informací totiž taneční soutěž celebrit nikdy neměla jasnějšího favorita než letos.

Na začátku StarDance měla Darija Pavlovičová spolu s Josefem Maršálkem a Davidem Prachařem u sázkové kanceláře Chance jeden z nejvyšších kurzů na celkové vítězství, a to 30:1. Nakonec ale získala sympatie diváků a stále více se líbí její taneční výkony i porotě. S kurzem 3,5:1 se tak nyní dostala dokonce na druhé místo za Evu Adamczykovou (1,3:1) a nechala za sebou i zprvu velmi favorizovaného Marka Adamczyka (13:1) nebo Ivu Kubelkovou (12:1).

Nejvíce se u Chance sází na výhru Evy Adamczykové, jejího manžela Marka nebo Dariji Pavlovičové. "Tak výrazného a velkého favorita jako je Eva Adamczyková StarDance ještě neměla. Lidé na ni neváhají sázet i vysoké částky. Po prvním kole soutěže na její vítězství dokonce jeden z tipérů vsadil 15 tisíc korun v kurzu 3,7:1 a může tak vyhrát přes 55 tisíc. Přijali jsme na ni ale i sázku za 20 tisíc korun s kurzem 3,5:1. V případě výhry snowboardistky tak může její fanoušek získat 70 tisíc," uvedla mluvčí Chance, Markéta Světlíková.

Bookmakeři Chance také opět vypsali sázky na to, kdo dostane nejvíce či nejméně bodů od poroty a který taneční pár po následujícím kole soutěž opustí. "Nejmenší bodový zisk od porotců sázkoví experti očekávají u trojice tanečníků Maršálek, Hradilek, Adamczyk, i když o tom, kdo půjde z kola ven, rozhodují nejvíce hlasy diváků. Nejčastěji se u Chance sází na to, že se v sobotu rozloučí Iva Kubelková nebo Josef Maršálek, což naznačují i jejich shodné kurzy 3:1," doplnila mluvčí Chance.

Témata: StarDance