Tohle už Kanye West přehnal! Lékař varuje před vážnými problémy!

Kanye West 2

Autor: Libor Frýdl

27. ledna 2024 16:15

Americký raper Kanye West (46) před pár dny opět šokoval veřejnost. Tentokrát se mu to podařilo díky jeho novému chrupu, který ale podle odborníků způsobil, že hudebník není schopen žvýkat a brzy bude bojovat s bolestmi.

Během uplynulého týdne proběhla médii zpráva o novém vzhledu amerického hudebníka Westa, který sdílel na svém Instagramu fotky svých vylepšených zubů. West nyní nosí titanovou zubní protézu, která vyvolala výraznou reakci veřejnosti.

Odborníci však s tímto novým prvkem uměleckého projevu nesouhlasí. Daniel Rubinshtein, zubař, v rozhovoru pro Mirror sdělil svůj názor na tuto protézu. A není nijak povzbudivý.

Upozornil na možné problémy, kterým by West mohl čelit, a vysvětlil, že podle fotografií by mohl mít obtíže se žvýkáním potravy a mohl by dokonce čelit bakteriálním infekcím.

"Podle toho, co jsem viděl na fotkách, nebude schopen pořádně žvýkat jídlo. Protéza mu zároveň způsobí bakteriální infekce. Následně bude mít problém s dalšími bolestivými obtížemi, a nikomu bych takovou proceduru nedoporučoval," uvedl zubař. 

Kanye West začal svou kariéru jako producent a později se stal úspěšným rapperem a zpěvákem. Měl významný vliv na hip-hopovou hudbu a je považován za jednoho z nejinovativnějších producentů a textařů v odvětví.

Nahrál několik kriticky uznávaných alb, včetně "The College Dropout," "Late Registration," "My Beautiful Dark Twisted Fantasy" a mnohých dalších.

Kromě hudby se Kanye West angažuje i v oblasti módy a designu. Vytvořil svou vlastní oděvní značku s názvem Yeezy, která získala velkou popularitu a úspěch. Jeho módní návrhy zahrnují obuv, oblečení a další produkty.

Témata: Kanye West