To si Taylor Swift za rámeček nedá! Totálně s ní zametli!

Taylor Swift je z vedra zničená 3

Autor: Libor Frýdl

6. července 2024 19:33

Zpěvačka Taylor Swift je momentálně jednou z největších hvězd světové hudební scény. Její koncerty bývají vyprodané a má po celém světě nespočet fanoušků. Známý reportér amerických novin ji ale označil za špatný příklad pro mladé dívky, protože ve 34 letech ještě nemá děti. 

I když Taylor Swift sklízí úspěchy ve své hudební kariéře, v lásce takové štěstí neměla. Dosud měla 12 partnerů, se kterými jí vztah nevyšel. Nyní je šťastná s hráčem amerického fotbalu Travisem Kelcem a vše nasvědčuje tomu, že by mohl být ten pravý.

Přesto v americkém deníku Newsweek vyšel článek od redaktora Johna Maca Ghlionna s titulkem "Taylor Swift není dobrým vzorem". V článku se rozebírají důvody, proč zpěvačka není vhodným příkladem pro mladé dívky a proč je podle autora dokonce nebezpečné k ní vzhlížet. Jedním z hlavních argumentů je, že ve svých 34 letech je stále bez manžela a dětí.

"Ve třiceti čtyřech letech zůstává Swift svobodná a bezdětná, což je fakt, o kterém by někteří mohli namítat, že je pro její dnešní postavení idolu a vzoru vlastně irelevantní. Podle mě je však důležité se dobře zamyslet a popřemýšlet, jaký příklad toto dává mladým dívkám. Být vzorem přece znamená být někým, kdo je v první řadě hodný napodobování," uvádí se v textu.

"Přestože hudební talent ostřílené byznysmanky Taylor Swift je bezpochyby obdivuhodný, dokonce chvályhodný, musíme se zeptat, zda jsou její volby v osobním životě ty, které chceme, aby naše sestry a dcery napodobovaly a následovaly. Může to znít jako kázání, ale je to jen velmi silná obava zakořeněná ve zdravém selském rozumu," píše Ghlionn. 

"Chtěl by snad kterýkoli z rodičů, kteří právě tento text čtou, aby jejich dcera vystřídala během pár let dvanáct různých partnerů? Nejde o žádný útok na zmiňovanou zpěvačku, ale jen o obyčejné otázky, které je podle mě vhodné si klást,“ dodal.

Témata: Taylor Swift