"Tím to pro mě končí!" Patricie Pagáčová podruhé promluvila o rozchodu

Patricie Pagáčová 3

Autor: Pavel Krejčí

20. května 2024 14:17

Z českého šoubyznysu nepřicházejí jen dobré zprávy, čehož jsme v uplynulých dnech byli svědky v případě Patricie Pagáčové. Známá herečka stručně potvrdila, že se rozešla s manželem Tiborem. 

S informací o rozpadu manželství přišel jako první web super.cz. "Moc mě to mrzí, takové věci se v životě ale bohužel stávají," podotkla herečka s tím, že prioritou obou manželů je jejich společná dcera Bibiana.

Pagáčovou pak rozmluvili také lidé z televize Nova, respektive jejího serveru TN.cz. Proslavil ji ostatně nekonečný seriál Ulice. "Ano, potvrzuji, že jsme od sebe. Bohužel to nevyšlo. Tím to pro mě končí, víc k tomu říkat nebudu," nechala se slyšet.

Čtěte také

Oznámení přichází v době, kdy v květnu uplynou tři roky od narození holčičky. Tehdy lidé zahrnuly hvězdu Ulice gratulacemi. "Přátelé, chci vám všem obrovsky poděkovat za všechny gratulace a milé zprávy! Přišlo jich strašně moc a já jsem na ně vůbec nezvládla odpověď. Takže aspoň takhle všem, abyste věděli, že si toho moc vážím," reagovala herečka v roce 2021.

Svatba páru se pak datuje ještě o další dva roky nazpět. Pagáč a Solaříková si řekli ano na konci června 2019. Obřad to byl netradiční, vzali se totiž v lese. 

Témata: Patricie Solaříková