Těžký víkend Christiana Hornera: Podporou mu byla manželka Geri

Christian Horner s manželkou Geri

Autor: Zdeněk Tuhý

3. března 2024 13:11

Tým Red Bull Racing ve Formuli 1 v sobotu potvrdil v úvodním závodě svoji dominanci. Šéf stáje Christian Horner (50) ale zažíval velmi náročný víkend. Již před pár týdny byl obviněn spolupracovníci z nevhodného chování a celá kauza se táhla až do prvního závodního víkendu. Podporou mu během víkendu byla manželka a zpěvačka Geri Horner (51).

Christian Horner se těsně před začátkem nové sezóny Formule 1 dostal do velmi nepříjemné situace, když ho kolegyně obvinila z "nevhodného chování". V týmu proběhlo interní vyšetřování jehož výsledkem bylo očistění Hornera. To by se ovšem nesměl během prvního závodního víkendu v Bahrajnu objevit anonymní mail, který přišel všem důležitým lidem v F1. 

Mail údajně obsahoval zprávy a obrázky, které měly prokázat Hornerovu vinu. Pro Hornerovo okolí to není nic příjemného. Jeh manželka Geri odcestovala do Bahrajnu na sobotní závod, aby svého muže podpořila a v paddocku se hrdě objevila po jeho boku. 

Red Bull si v prvním závodě dojel pro double, což potvrzuje pokračující dominanci týmu a samotný Horner zveřejnil na sociální sítě oficiální vyjádření. 

„Velké poděkování patří celému týmu v Milton Keynes za všechnu jejich tvrdou práci během zimy, kdy vytvořili další skvělý a velmi konkurenceschopný vůz," poděkoval Horner na úvod svému týmu. 

Našim zúčastněným stranám, renomovaným partnerům a všem zde v Bahrajnu děkujeme za vaši neutuchající podporu a odhodlání nastartovat nás co nejlépe," dodal a k textu přidal také mnoho snímků z víkendu, na posledním je i se svojí ženou Geri, kde se spokojeně drží za ruce.

Témata: Christian Horner