Terezie Tománková je zpět v Hlavních zprávách! Hlavně to nechtěla pokazit

Terezie Tománková

Autor: Pavel Krejčí

16. ledna 2024 9:29

Obnovenou premiéru v hlavní zpravodajské relaci má za sebou moderátorka diskuzního pořadu Partie Terezie Tománková. Ještě na začátku měsíce byla na obrazovce Eva Perkausová, která následně zamířila na mateřskou dovolenou. Jak se Tománková vyrovnává se staronovou rolí? 

Hodně se řešilo, kdo bude za Perkausovou zaskakovat během její nepřítomnosti kvůli mateřským povinnostem. Spekulovalo se o návratu Gabriely Laškové, nakonec Prima přesvědčila Terezii Tománkovou. 

Moderátorka politického diskuzního pořadu Partie už je přitom zvyklá na jinou práci, ve které pokládá zvídavé otázky politikům, bere jim slovo, když moc dlouho mluví, anebo je konfrontuje, pokud nemluví pravdu. 

Čtěte také

Není proto divu, že před obnovenou premiérou v Hlavních zprávách cítila jistou nervozitu. "Je to trochu jako návrat domů. Mám smíšené pocity, cítím velkou trému, zároveň se moc těším. Doufám, že to celému týmu nepokazím," svěřila se pro CNN Prima News.

Tománková má v hlavní zpravodajské relaci setrvat do té doby, než se do práce vrátí Perkausová. Usměvavá blondýnka avizuje, že ani u druhého dítěte nechce mateřskou zbytečně protahovat. 

Témata: Terezie Tománková