Tereza Mašková se veřejně vyznala svému snoubenci: Fanoušci byli dojatí

Tereza Mašková se svým snoubencem 3

Autor: Zdeněk Tuhý

20. září 2023 15:49

Zpěvačka Tereza Mašková (27) se začátkem června pochlubila radostnou novinkou o zasnoubení se svým manažerem Oliverem. Svatbu odložili už dvakrát a Terezu teď navíc čeká taneční soutěž StarDance a koncert v Lucerně. Svoji by měli být, ale již v červnu příštího roku.

Tereza Mašková má teď plné ruce práce s přípravami na StarDance a koncert v Lucerně, ale i tak se stíhá věnovat své tvorbě a svému snoubenci. Tomu teď nazpívala a natočila jeden celý videoklip, jako vyjádření její lásky k němu. 

Tereza Mašková - Budu Při Tobě Stát (Official Video)

Video: Tereza Mašková Official

„Budu při Tobě stát. Ano, láska je trpělivá, láska je dobrotivá, láska nezávidí. Úžasná písnička a nádherný videoklip. Děkuji," napsala do komentářů jedna z fanynek. Tolik slziček bylo. „Tak pravdivé, plné naděje, jistoty, kterou umí vytvořit jen láska. Terezko jste náš klenot a jeden z mála důvodů, proč můžeme být na naši zemi pyšní. Jste úžasná," přidal se i jeden z fanoušků.

Takhle za rok, v tento den, symbolicky na Den dětí se nám konečně rozeznějí zvony a budeme svoji. Děkuji, že tě mám, že jsi mou oporou a těším se na všechno co spolu ještě zažijeme," napsala Mašková pod příspěvek, kde oznámili své zásnuby. V písni pro jejího snoubence také apeluje na to, že je důležité mít vedle sebe podporu a lásku někoho druhého. 

Témata: Tereza Anna Mašková