Tereza Mašková opět odloží svatbu?!

Tereza Mašková 4

Autor: Libor Frýdl

3. března 2024 15:45

Tereza Mašková, která nedávno přiznala, že se jí opět vrátila porucha příjmu potravy, opět vyráží dech. Promluvila totiž o svatbě, která se neustále odkládá.  

"Jak člověk má hodně toho pohybu, do toho ten stres a pak růžový koncert, měla jsem toho hodně, takže tělo začalo prostě pracovat rychleji, začalo hubnout a člověk, který se potýká s touto nemocí, tak se mu to samozřejmě zalíbí. Z toho strachu vlastně, že by mohl přibrat, si začne vyvolávat to zvracení," řekla pro eXtra.cz.

"Chodí mi denně stovky, desítky zpráv a je mi to strašně líto, že je nás tolik. Jde převážně o dívky a vlastně se to bojí někomu říct, protože nevědí, jak to mají uchopit, a stydí se za to," dodala.

Tím ale její zpověď nekončí. Přiznala, že byla nucena opět odložit svatbu. Ta měla nakonec proběhnout v červnu, kvůli vážné nemoci se ale zřejmě opět posune.

"Oliver je velice respektující, stojí za mnou a chce, abych já hlavně byla v pohodě, takže nyní se soustředíme opět na práci a na to, abychom byli v pohodě a já se z toho dostala," dodala.

Témata: Tereza Anna Mašková