Tereza Kostková uklidnila diváky StarDance: Už je to dávno dohodnuté!

Moderátoři StarDance Marek Eben a Tereza Kostková 2

Autor: Pavel Krejčí

31. května 2024 13:22

O chystané letošní řadě StarDance jsme se v květnu dozvěděly hodně podstatného, především složení tanečních párů. Televizní diváky ale pochopitelně zajímá, zdali mohou počítat i s legendární moderátorskou dvojici. Uvidí Terezu Kostkovou a Marka Ebena? 

Kostková je všechny uklidnila krátkou, ale jasnou odpovědí. "Od podzimu už je to dohodnuté a už máme podepsané smlouvy na tuto řadu," prozradila herečka a moderátorka serveru super.cz.

Zároveň prozradila, že v srpnu má od filmového natáčení volno, ale před kameru si odskočí právě kvůli televizní taneční soutěži. "Na konci srpna už budeme natáčet upoutávku na StarDance," dodala. 

Čtěte také

Páry se v květnu poprvé potkaly v ateliéru na Kavčích horách. Herec Filip Blažek vyzve k tanci Adrianu Maškovou, herečka Marta Dancingerová pak Martina Prágra. Spisovatel Patrik Hartl vytvoří taneční dvojici s Terezou Pruckovou, herec Oskar Hes s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou, paralympionik Jiří Ježek s Lenkou Norou Návorkovou. Herečka Jana Paulová bude tančit v páru s Robinem Ondráčkem, mistryně světa v bojových sportech Martina Ptáčková s Dominikem Vodičkou, hudebník Ondřej Ruml s Andreou Třeštikovou, kuchařka Chili Ta s Jakubem Mazůchem a herečka Lucie Vondráčková s Lukášem Bartuňkem.

První přímý přenos třináctého ročníku StarDance odvysílá ČT1 v sobotu 12. října ve 20:10. Chybět u něj poprvé po dvanácti řadách bude Zdeněk Chlopčík, jehož v porotě nahradí Jan Tománek, který v minulé řadě tančil s herečkou Ivanou Chýlkovou. Potvrzený je také konec hlavního choreografa Marka Zelinky, který se rozhodl v projektu nepokračovat.

Témata: StarDance Tereza Kostková