Tereza Brodská už ví, co jí je! A těší se na návštěvu maminky v LDN

Tereza Brodská 3

Autor: Pavel Krejčí

26. dubna 2024 18:31

Původce vleklých zdravotních problémů, které trápí herečku Terezu Brodskou, se konečně podařilo odhalit. Vracející se nemoc přitom měla dopad nejen na její pracovní režim, ale také na vztah s maminkou Janou Brejchovou. Dcera ji totiž nemohla navštěvovat v léčebně dlouhodobě nemocných. 

Brodská na začátku loňského podzimu několik dní marodila v posteli, nezabírala ani antibiotika. A to podle svých slov vystřídala hned troje. Po čase už se ale hlásila z práce, ačkoliv se stále necítila být stoprocentně fit. Pražské divadlo Ungelt pak v dubnu muselo zrušit jedno představení. Důvod? Přetrvávající nemoc dcery dvou slavných herců. 

Nyní se herečka konečně dozvěděla, co je původcem vleklých zdravotních problémů. Je to RS virus neboli respirační syncyciální virus. "Mám z toho radost, protože už víme s lékaři, co léčit, a brzy vše bude zase v pořádku," svěřila se podle deníku Aha!.

Čtěte také

Brodská vyhlíží nejen návrat do plného pracovního tempa, ale také návštěvu maminky, která posledních deset let žije v léčebně dlouhodobě nemocných.

"Nemohla jsem tam za ní," popsala herečka, jak ji nemoc omezovala v mimopracovním životě. "Nechtěla jsem nic riskovat, když jsem nevěděla, co mi je. Ale už se na ni těším," dodala Brodská. 

Témata: Tereza Brodská