Tereza Brodská přiznala: Jsem asociální, za den vykouřím i deset cigaret

Tereza Brodská 3

Autor: Libor Frýdl

3. března 2024 10:22

Herečka Tereza Brodská se rozpovídala o své neřesti, kterým je kouření. Prozradila na sebe, kolik cigaret denně vykouří i to, jak se cítí ve společnosti.

"Jsem docela velkej kuřák, vykouřím i deset cigaret denně, ale aspoň nepiju alkohol a taky jsem nikdy nezkusila drogy. Jediná neřest, kterou si držím, jsou ty cigarety. Už se to nejspíš nezmění, za chvilku mi bude šedesát," prozradila pro novinky.cz.

"Kouřit jsem se naučila docela pozdě, asi před deseti lety kvůli natáčení. Hrála jsem v epizodě Chromozom z cyklu Nevinné lži postavu, o níž si režisérka Tereza Kopáčová myslela, že by k ní kouření sedělo. Bránila jsem se, že kouřit neumím, nikdy předtím jsem to pořádně nezkoušela. Jenže Tereza trvala na svým. Tak jsem to zkusila, ze začátku mi sice bylo trochu špatně, ale nakonec jsem se to naučila moc hezky," dodala.

"Jsem taková, že trávím čas nejradši doma, mezi svými blízkými. Dá se říct, že jsem trochu asociální. Částečně to může souviset i s věkem, ale je pravda, že večery jsem ráda trávila doma vždycky. Pokud to jinak nejde, nějak se adaptuju a udělám, co je potřeba," podotkla herečka.

Témata: Tereza Brodská