Ten palec jsem cítil až v mozku, přiznal Muradov po nepovedeném zápase!

Makhmud Muradov 3

Autor: Libor Frýdl

4. února 2024 12:00

Machmud Muradov si svůj sedmý zápas v nejprestižnější MMA organizaci světa UFC rozhodně nepředstavoval takto. Na UFC Fight Night 235 ho soupeř Aliašchab Chizrijev zasáhl prstem do oka už po 11 vteřinách, což uzbeckému bojovníkovi znemožnilo otevřít oči. 

Zápas byl předčasně ukončen bez určení vítěze, což samozřejmě nevyhovuje ani jednomu z bojovníků.

Muradov na posledním UFC Fight Night slavil vítězství, a tak přistoupil k duelu s Chizrijevem s velkou motivací, i když jeho soupeř platil za mírného favorita.

Zápas však netrval dlouho, a to kvůli zásahu ruského zápasníka prstem do oka v první kombinaci úderů. Muradov, trpící bolestí, se po zákroku svezl na zem.

"Ten palec jsem cítil až v mozku," přiznal Muradov po zápase na sociálních sítích. Navíc nemohl otevřít své pravé oko ani několik desítek minut po souboji

. "Asi se to muselo stát. Štve mě příprava, protože jsem se připravoval na sto procent a všechno jsem nechal stranou. Makal jsem. Teď jedeme do nemocnice a uvidíme, co řeknou," dodal.

Rozhodnutím Herba Deana byl zápas ukončen bez vyhlášení vítěze, a oba bojovníci se tak musí připravit na nový termín střetnutí. Pro oba to znamená začít přípravu na duel téměř od začátku.

Témata: Makhmud Muradov