Těhotná Lašková dala průchod emocím: Lidi to pořád řeší a já tomu nerozumím!

Gabriela Lašková 3

Autor: Pavel Krejčí

25. dubna 2024 16:53

Letošní baby boom v českém šoubyznyse se bude týkat i Gabriely Laškové, která v únoru prozradila, že je těhotná. V dubnu pak odhalila, že i potřetí to bude chlapeček. A někteří lidé ji začali litovat. Laškovou tím rozhodně nepotěšili. 

Lašková nejprve poděkovala lidem za krásné reakce. Vzápětí ale prozradila, že pro některé lidi nemá pochopení. "Psala jsem to ve stories, ale po několika dalších litujících reakcích (včetně jedné moc 'milé' osobní o víkendu), to napíšu ještě sem. Chlapeček se nám povedl," spustila.

"Moc jsme si přáli tři zdravé děti, velkou rodinu. Vím, že spoustu z vás by nám přálo holčičku, ale my jsme nadšení, že to bude třetí chlapeček. Máme už dva úžasné kluky a ta představa, že máme ještě jednoho takového, je naprosto dokonalá. Budou tři, tři bratři. Ať je zdravé, víc si nepřejeme," vysvětlila modelka lidem.

Lašková se rozhodně nehroutí z toho, že bude jedinou ženou v domácnosti. "Lidi pořád řeší, že nemám holčičku a ja tomu nerozumím. Já se v životě nesoustředím na to, co nemám. Žiju pro to, co mám, a jsem za to nesmírně vděčná," pokračovala.

"Můj třetí chlapečku, všichni jen myslíme na to, abys už tu byl s námi, zdravý a se svou bláznivou a milující rodinou!" dodala. 

Témata: Gabriela Lašková