Těhotná Gabriela Lašková přiznala: Co ji nejvíce stresuje před porodem?

Gabriela Lašková je potřetí těhotná. 3

Autor: Pavel Krejčí

26. června 2024 15:53

Letošní baby boom v českém šoubyznyse bude už brzy pokračovat i zásluhou Gabriely Laškové. Modelce a moderátorce se totiž blíží termín porodu třetího potomka. Co ji před ním nejvíce stresuje?

Lašková oznámila těhotenství na začátku února, v dubnu pak prozradila, že i potřetí to bude kluk. Její dva synové se tak mohou těšit na mladšího brášku. Nedávno také fanynkám popsala, jak probíhaly první dva trimestry. 

Nyní už si užívá závěrečné období v jiném stavu. "Pořád jsem se těšila, až budu mít bříško, až bude miminko pořádně kopat a najednou se blíží termín porodu a mě je líto, že to pomalu končí," svěřila se na instagramu v uplynulých dnech.

Čtěte také

Modelka a moderátorka prozradila, že doma je hotový pokojíček i připravená taška do porodnice. "A napsala jsem seznam scénářů, jak s klukama, až to přijde. To je jako vždy můj největší stres," přiznala.

"Ještě je čas, doufám, že nebude nikam spěchat a třeba si to ještě prodlouží, stejně jako jeho bráchové, ale zároveň nemůžu popřít, že se toho našeho třetího chlapečka už nemůžu dočkat," dodala Lašková. 

Témata: Gabriela Lašková