Taťána Kuchařová se poprvé vyjádřila ke svatbě Brzobohatého a Písařovicové!

Kuchařová, Taťána 5

Autor: Libor Frýdl

20. září 2023 12:37

Taťána Kuchařová se poprvé vyjádřila ke svatbě svého exmanžela Ondřeje Brzobohatého. Ten si vzal v Itálii krátce po zásnubách Danielu Písařovicovou.

Jak už stars24.cz informoval, herečka Daniela Písařovicová a její partner Ondřej Brzobohatý potvrdili spekulace a prozradili, že si své ano řekli v pátek večer v Itálii. Stalo se tak poměrně krátce po zásnubách, což pár také okomentoval.

"S velkou nadsázkou a humorem lze tvrdit, že Daniela (dle jejích slov) na svatbu spěchala do doby, dokud jí to stále známky gravitace v obličeji dovolí a já se chtěl zkrátka oženit, protože mě nebaví být rozvedený, což sebou nese cejch někoho, kdo prohrál. Dnes můžeme s klidem v srdci nahlas říct, že Daniela to jako krásná nevěsta stihla a já se cítím jako vítěz. A tak tedy společně, Brzobohatí," vysvětlil Ondřej na Instagramu. 

Původní dovolenkovou sestavu tak podle svých slov rozšířili o nejbližší rodinu a přátele. "Stačí si střihnout se snoubenkou o to, kdo z vás bude mít nakonec svatební šaty, mít větší trpělivost s místními úřady, schopného a zkušeného koordinátora, odháněče dešťových mraků, starší sestru s prořízlou italskou pusou a vše frčí jako nová Vespa," dodal.

Co si ale o svatbě myslí jeho exmanželka? Tvrdí, že jí to život ani trochu nenarušilo. "Myslím si, že po tom všem to bylo vlastně ve finále to nejlepší, co se mi mohlo stát. Já jsem se od jisté doby rozhodla jakkoliv nekomentovat svůj předešlý vztah, protože je to pak interpretované stejně úplně jinak," řekla webu super.cz.

Dodala, že jí to za to nestojí a navíc jí to je jedno. "Opravdu, ať jsou všechny bytosti šťastné. Když se nám to povede, tak bude tento svět lepší. O to by mělo jít, ne?" dodala.

Témata: Ondřej Brzobohatý Taťána Kuchařová Daniela Písařovicová