Taťána Kuchařová naznačila, co se jí na dnešních modelkách nelíbí!

Taťána Kuchařová 3

Autor: Pavel Krejčí

27. května 2024 20:36

Málokdo má tolik co říct k modelingu jako Taťána Kuchařová, která svého času zaznamenala celosvětový úspěch. V jejích stopách se chce vydat spousta mladých dívek. Co tak radí svým následovnicím?

Kuchařovou letos potěšilo, že má následovnici, protože pětadvacetiletá Krystyna Pyszková letos zvítězila v mezinárodní soutěži krásy Miss World. Jinak ale přiznala, že má k mladším modelkám výhrady. Roli v tom sehrály sociální sítě, které ovlivnily i její branži.

"Ráda bych viděla víc přirozenosti i mezi soutěžícími děvčaty. My jsme byli takové naturální, fakt se u nás řešil i každý chlup. Posunulo se to hodně - plastiky jsou trend, jsou dostupné, ale ne vždy je to ku prospěchu. Ne všechno, co vypadá na Instagramu dobře na fotce, vypadá dobře i ve skutečnosti," citoval ji web pluska.sk.

Děvčatům prý vždy říká, aby nevypadala stejně. "Děvčata, buďte výjimečné nejen tím, jaká jste osobnost, ale i jak vypadáte. Je velmi důležité, aby každé děvče mělo to jiné, to, co ji bude odlišovat," dodala Kuchařová. 

Témata: Taťána Kuchařová