Taťána Kuchařová na muže nezanevřela? Upřímná slova o touze po rodině!

Taťána Kuchařová 3

Autor: Pavel Krejčí

11. června 2024 15:29

Taťána Kuchařová ani po rozvodu s Ondřejem Brzobohatým, jehož okolnosti se minulý týden opět řešily u soudu, na muže nezanevřela. Jinak by totiž nemohla říct, že touží po založení rodiny. Zvlášť když se neví o tom, že by někoho měla. 

Kuchařová se v tomto duchu vyjádřila v rozhovoru pro web iDnes.cz. "Rozhodně chci mít jednou děti a věřím, že rodinu mít budu. Ale až budu chtít já, až pro to bude ideální doba a podmínky. Takže ano, mám to v plánu a nepotřebuji se s tím nikomu svěřovat," uvedla.

"Nepotřebuji to nikomu říkat. Ten tlak tady je, je to vůči ženám trošku nefér, ale na druhou stranu si každý sám musí držet ty své mantinely, nepouštět si to k sobě a k srdci," dodala modelka.

Čtěte také

Někdejší Miss World nejspíš věřila, že rodinu založí se známým hudebníkem. Jejich manželství ale skončilo za zvláštních okolností a nakonec dokonce u soudu, kde se celá záležitost řešila minulý týden.

V kauze jde o únik citlivých informací z církevní žaloby, přičemž Brzobohatý se domnívá, že média je získala právě od Kuchařové, která vinu odmítá. První stání proběhlo v lednu, pak se do věci neúspěšně vložil mediátor. Případ proto řeší soud.

Témata: Taťána Kuchařová