"Taková mrcha." Lucie Vondráčková komentuje vývoj své postavy v Ulici!

Lucie Vondráčková 4

Autor: Pavel Krejčí

13. února 2024 11:23

Lucie Vondráčková loni naskočila do nekonečného seriálu Ulice a její postava - učitelka Soňa - rozvířila vody. Scénáristé nyní přichystali další zápletku, která se mnoha divákům nebude úplně líbit. Jak komentuje vývoj své postavy sama herečka?

Před časem jsme se zmiňovali o tom, že Vondráčková v Ulici evidentně mnoha lidem nesedla. A problematické je, že někteří diváci mají rozlišit realitu od seriálové fikce. "Do divadla už na vás nepůjdu. Netušila jsem, jaká jste," vzkázala například Vondráčkové jedna z dosavadních fanynek.

Sama herečka a zpěvačka pak poznamenala, že hraje asi nejnenáviděnější osobu celého seriálu. "Je to trošku změna po všech těch pohádkových postavách, které jsem měla možnost hrát, ale herecky naprostá delikatesa," svěřila se. 

Čtěte také

Příběh její postavy přitom nabírá na obrátkách. Soňa se sice prezentuje jako šťastná manželka a maminka, ale není to tak úplně pravda. Pro tuto chvíli všechno vyvrcholí románkem s Prokopem, kterého hraje Ondřej Studénka. 

Vondráčková se k nejnovějšímu zvratu, který přichystali scénáristé, vyjádřila na instagramu. "Taková mrcha," poznamenala na sociální síti. 

Témata: Lucie Vondráčková