Tajná svatba Emanuele Ridiho: Co všechno si novomanželé nechávali pro sebe?

Emanuel Ridi 3

Autor: Pavel Krejčí

24. června 2024 11:26

Více než dva týdny tajil Emanuele Ridi české veřejnosti, že je opět ženatý. A tím pádem se všichni se zpožděním dozvídáme i detaily italské veselky. Například co měl kdo na sobě...

Novomanželé se až ve středu pochlubili několika fotografiemi z veselky i videem, ačkoliv svatba proběhla už v neděli 2. června. Radostnou novinku si tedy po více než dva týdny nechávali jen pro sebe. Dějištěm byla romantická pláž na ostrově Elba, ze kterého Ridi pochází. 

Zamilovaná dvojice si řekla "ano" na pláži pod kulisou z bílých květin. Nevěsta měla bílé šaty nad kolena z dílny Katja Design, uvedl deník Blesk. Ženich oblékl ležérní sako, bílou košili a světlé kalhoty. 

Čtěte také

Italský kuchař má z předchozí manželství syna Giacoma. V roce 2016 se zúčastnil StarDance, kde se dal dohromady s taneční partnerkou Lucií Hunčárovou. Vztah jim však nevydržel. 

Ridimu se momentálně daří alespoň v osobním životě, protože v podnikání přišly těžké časy. Před časem totiž padla i jeho restaurace Manú v Revoluční ulici. Italský kuchař ji podle manželky prodal. Ridiho tak momentálně zaměstnává zejména televizní pořad se zpěvákem Matějem Ruppertem.

Témata: Emanuel Ridi