Tadeáš "Gangstaboy" Veselý prodělal po napadení na Clash of the Stars zástavu srdce!

Tadeáš

Autor: Libor Frýdl

28. ledna 2024 8:58

Kontroverzní influencer Tadeáš "Gangstaboy" Veselý byl během cesty k ringu v sobotním Clash of the Stars napaden jedním z fanoušků. Ten úderem poslal Veselého k zemi a nakonec skončil v nemocnici. Jak se jeho stav vyvíjí?

Incident Blesku popsal Marek "Datel" Valášek. "Tadeáš nastupoval do klece, šel tam publikem a najednou tam skočil jeden nebo dva borci... Dal mu jedničku... Co jsem teď slyšel, tak na tom není moc dobře," řekl youtuber.

Dodal, že nepatří mezi Veselého příznivce, ale útok jednoznačně odsoudil. "Uvidíme, co se dozvíme zítra, ale jestli tam prostě stál borec a nemá rád Tadeáše Veselýho, skočil tam a dal mu prostě pěstí, když to nečekal. Je mi z toho na blití," doplnil. 

Veselý byl odnesen na nosítkách a hovořilo se dokonce o tom, že prodělal zástavu srdce. Útočník byl  vyveden z haly a následně předán policii, která se bude incidentem zabývat.

Sám Veselý se pak o několik hodin později ozval na sociálních sítích. "Žiju," napsal na Instagramu. Podle lékařské zprávy z nemocnice prodělal zástavu srdce a byl několik minut v bezvědomí.

Clash of the Stars se snaží těžit z popularity MMA a dalších bojových sportů, které spojuje s influencery a influencerkami. Má za sebou už několik galavečerů a proslavil se tím, že proti sobě staví častokrát pochybné osobnosti.

V sobotu tak proti sobě postavil například tiktokery, Kluka s kamením, který se proslavil párvteřinovou scénou v pořadu Ano, šéfe!, i dvě hvězdy filmů pro dospělé, jejichž zápas se nakonec neuskutečnil. Není divu, že profesionálové dávají od této organizace ruce pryč.

Témata: Clash of the Stars