Svůdná Natália Mykytenko ze Svateb na první pohled předvedla křivky v bikinách

Natália Mykytenko 7

Autor: Zdeněk Tuhý

12. června 2024 11:23

Natália Mykynenko se proslavila reality show Svatba na první pohled, ve které se objevila před čtyřmi lety. Od té doby o sebe neustále pečuje a fanouškům své křivky ukazuje v plné parádě. 

Natália Mykytenko se po reality show stala slavnou na sociálních sítích. Momentálně má na svém Instagramu přes 84 tisíc sledujících. Za tu dobu také prošla lehkou proměnou, když si nechala zvětšit rty a prsa. 

Minulý rok podstoupila reoperaci implantátů, které se jí pootočili a musela jít znovu na zákrok. Vše proběhlo bez problémů a nedávno své přednosti spokojeně ukázala v bikinách na dovolené u moře. 

„Opalovačky v plném proudu. Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít," napsala Mykynenko ke svým fotografií, kde vynikají její křivky v zelených bikinách spojené se sluníčkem. 

Od fanoušků se dočkala také několika milých komentářů. „Sluší ti to," napsal jeden ze sledujících. „Dokonalá. Natálko moc vám to sluší," přidala se jedna ze sledujících. 

Témata: Natáliia Mykytenko