Svůdná hokejová hvězda Mikayla Demaiterová: Během po pláži připomněla Pamelu Anderson

Mikayla Demaiter 5

Autor: Eliška Procházková

15. června 2024 21:27

Kanadská hokejová brankářka Mikayla Demaiterová se ve svém posledním příspěvku na Instagramu nechala inspirovat Pamelou Andersonovou, když v bikinách vycházela z moře. 

Kanaďanka se proslavila svými příspěvky na sociálních sítích v době, kdy hrála jako brankářka v kanadské hokejové lize.

Jak informuje The Sun, Demaiterová na sebe upozornila, když byla vybrána jako hokejová brankářka. Později se však v 19 letech začala věnovat modelingu. Přezdívalo se jí "nejvíc svůdná brankářka světa" a poměrně brzy se o ní začalo mluvit. 

Na Instagramu se Demaiterová ve svém posledním příspěvku pochlubila videem, ve kterém v bikinách vybíhá z moře a připomíná tak Pamelu Anderson z Pobřežní hlídky.

V mládí projevila Demaiterová velký zájem o lední hokej. Poté, co se tomuto sportu nějakou dobu věnovala, nastoupila v roce 2017 až do roku 2019 do týmu Bluewater Hawks v Provisional Women's Hockey League.

V tomto týmu působila několik let jako brankářka. Později v roce 2019 se rozhodla svou sportovní kariéru ukončit. Doufejme, že konec její hokejové kariéry se jevil jako začátek velmi úspěšné modelingové cesty.

Po vstupu do světa profesionálního modelingu nahrává svá videa a fotografie na sociální sítě. V současné době má podepsanou smlouvu s agenturou Verge.

Témata: Mikayla Demaiter