Hvězda seriálu Hry o trůny Sophie Turnerová (23) se tajně vdala! „Sansa Starková ze Zimohradu“ v Las Vegas řekla „ANO“ svému snoubenci, zpěvákovi Joe Jonasovi (29)!

Přestože byli od roku 2017 zasnoubeni, tak brzká svatba se opravdu nečekala! Vše se semlelo pouhé dvě hodiny po předávání hudebních cen Billboard Music Awards v jedné z kapliček v Las Vegas. A obřad vedl – a to se podržte - dvojník Elvise Presleyho!

Novomanželé navíc pořádně ušetřili, vše je přišlo asi jen na 600 dolarů! Je ale pravděpodobné, že budou mít letos ještě jeden, o něco okázalejší obřad nejen pro rodinu, ale i přátele a kamarády.

O svatbě na sociálních sítích informoval DJ Diplo, který Sophii a Joemu hrál. Za družičku pak šla kamarádka britské vévodkyně Meghan a někdejší Miss World Priyanka Chopra. Ta se zároveň stala Sophiinou švagrovou, protože se loni v prosinci během třídenní velkolepé veselky vdala za Nicka Jonase, tedy bratra ženicha!

Svatbu pár pojal velmi neformálně - nevěsta na sobě měla bílý kalhotový overal s volány a špagetovými ramínky. A nechyběl samozřejmě ani závoj. Ženich byl v šedém obleku, ve kterém předtím vystoupil na udílení hudebních cen. 

Témata:

Sophie Turnerová | Joe Jonas | svatba | seriál Hra o trůny (HBO) | stars24.cz

Vstoupit do diskuse