Mezi nejslavnější dvojčata šoubyznysu patří bezesporu herečky Mary – Kate a Ashley Olsenovi a hudebníci Benji a Joel Maddenovi z kapely Good Charlotte. Jenže celebrit, které mají dvojvaječné či identické dvojče, je daleko víc!

Scarlett a Hunter Johansson (33) mají velice vřelý vztah, což dokazuje i to, že herečku její bratr velmi často doprovází na předávání prestižních cen nebo na honosné hollywoodské večírky. Zatímco ze Scarlett se stala světově uznávaná herečka a sexy symbol, Hunter měl herecké ambice pouze na chvíli v devadesátých letech. Mnohem více ho totiž zaujala politika, a tak se dnes angažuje jako poradce, pořádá benefiční akce a sbírky, a před lety například pořádal i kampaň pro amerického ex prezidenta Baracka Obamu.

Vin a Mark (?) Diesel (50). Hvězda filmů Rychle a zběsile začátkem své kariéry rozhlásila, že má jednovaječné dvojče, bratra Marka. Společně s tímto drbem se na veřejnost dostala i upravená fotografie Vina, která mystifikovala tisíce jeho fanoušků. Média jeho návnadu okamžitě spolkla i s navijákem, a tak Vin docílil svého – psala se o něm spousta konspiračních článků. Jelikož se ve skutečnosti Vin Diesel jmenuje Mark Sinclair, pojmenoval svého imaginárního bratra jednoduše Mark. Jenže pravda zůstávala stále neodhalena. Vin Diesel má totiž skutečně bratra dvojče, jenže nejsou identičtí. Jeho skutečný bratr se jmenuje Paul Vincent a skutečnost vyšla najevo před pár lety, kdy byl Diesel se svým bratrem vyfocen na veřejnosti.

Kiefer a Rachel Sutherland (50) se narodili v Londýně a od sebe je dělí pouze dvě minuty. Většinu života ale strávili v USA, jelikož se v jejich šesti letech s rodiči přestěhovali do Kalifornie. Zatímco Kiefer se stal po vzoru svého otce hercem a exceloval například v seriálu 24 hodin v hlavní roli protiteroristického agenta Jacka Bauera, Rachel se spokojila s prací mimo kameru a pracuje v post produkci.

Ashton a Michael Kutcher (39) jsou dalšími z dvojvaječných dvojčat. Na první pohled tedy skutečně vypadají jako sobě cizí lidé. Oproti Ashtonovi, který patří mezi nejslavnější herce a hollywoodské krasavce, neměl jeho bratr zdaleka takové štěstí. Michael už v útlém dětství podstoupil transplantaci srdce a prodělal dětskou mozkovou obrnu. Již několik let je mluvčím organizace Reaching for the stars, která podporuje děti s tímto onemocněním. Ashton se nedávno stal již dvojnásobným tatínkem se svou druhou manželkou Milou Kunis. Předtím byl ženatý s bývalkou Bruce Willise, Demi Moore.

Dalšími celebritami, které mají dvojčata, jsou například modelka Gisele Bündchen, která má neméně krásnou sestru Patricii, Phoebin praštěný bratr ze seriálu Přátelé, Giovanni Ribisi, má zase sestru Marissu, která je také herečkou. Zpěvačka Alanis Morissette má dvojče bratra Wadea, který je instruktorem jógy a účinkuje v indie-rockových kapelách.

Témata:

Scarlett Johansson | stars24.cz

Vstoupit do diskuse