Náručí a postelí hollywoodského krasavce Johnyho Deppa prošla celá řada známých žen. Herec byl několikrát ženatý a má dvě děti, přesto žádný z jeho vztahů nevyšel! Zdá se ale, že se Johny nevzdává! Proslýchá se dokonce, že se opět chce ženit!

Dva roky byl Depp ženatý s maskérkou Lori Anne Allisonovou, pak randil s herečkami Sheryl Fenn, Jennifer Grey, Winonou Ryder a modelkou Kate Moss.

Jeho dlouholetou životní partnerkou byla francouzská zpěvačka a herečka Vanessa Paradis, s níž má dvě děti. V roce 2014 si vzal herečku  Amber Heard, ta ale o dva roky později požádala o rozvod.

Teď se zdá, že do toho chce Depp prásknou znovu! Novináři herce nachytali s ruskou go-go tanečnicí Polinou Glen v Bělehradě. Deník Daily Mail, který fotky zamilovaného páru přinesl, poukázal na to, že spolu byli přistiženi už loni – takže nejde o žádnou novinu.

Poprvé se prý setkali na párty. Polina přitom nejprve neměla tušení, o koho jde – tedy do doby, než se jí Johny Depp sám představil, prozradila kamarádka ruské choreografky a bývalé go-go tanečnice.

A prý nejde jen o nějaký flirt!. Polina totiž podle nejmenovaného zdroje tvrdí, že plánují svatbu! Tanečnice se už prý nastěhovala do Deppova sídla v Los Angeles, víc ho plánuje představit svým rodičům!

Témata:

Johnny Depp | Polina Glen | stars24.cz

Vstoupit do diskuse