Interpret hitu I Want Candy Aaron Carter patřil k těm, kteří se jako děti pohybovali ve společnosti legendárního zpěváka Michaela Jacksona. Toho Carter dosud hájil, teď však naznačil, že by u něj již brzy mohlo dojít k obratu o 180 stupňů.

Americký zpěvák Aaron Carter se ještě jako dítě proslavil hitem I Want Candy. V dětství se však také ocitl v přítomnosti „krále popu“ Michaela Jacksona, na což se jej nedávno zeptal americký server TMZ, kterému jednatřicetiletý umělec sdělil, že má v plánu o všem promluvit a rodině Jacksona se to možná nebude líbit.

Připomeňte si Carterův hit I Want Candy:

Aaron Carter - I Want Candy (3:16) | zdroj: YouTube

„Mám v plánu o tom v budoucnu promluvit,“ řekl Carter. „Pracuji na knize o mém dosavadním životě a myslím, že je správné promítnout do ní i mou zkušenost s Michaelem. Každopádně mu vždycky budu krýt záda,“ dodala někdejší dětská hvězda.

Na otázku, zdali může naštvat pozůstalé po Jacksonovi, odpověděl vyhýbavě. „Rodina o tom věděla, jen se o tom nebavili. Ví o tom i moje rodina,“ nechal se slyšet. „Miluju vás, ale pokud řeknu něco, co se vám nebude líbit, bude to moje pravda, kterou budete muset přijmout,“ vzkázal Carter rodině legendárního zpěváka.

img-responsive

Aaron Carter | foto: Twitter

Ještě před měsícem se přitom stavěl do role Jacksonova obhájce, když vyhrožoval Wadeu Robsonovi, který promluvil o zneužívání ze strany „krále popu“ v dokumentu Leaving Neverland, že si ho najde a dá mu pěstí. I k tomu se v krátkém rozhovoru pro TMZ vrátil.

„Byl jsem trochu agresivní, když jsem o tom prvně mluvil,“ konstatuje jednatřicetiletý zpěvák. „Každý má svůj vlastní příběh,“ tvrdí s odstupem času. Carter tehdy mluvil o Jacksonovi pouze v tom nejlepším světle.

„Scházel jsem se s Michaelem Jacksonem, byl jsem u něj doma, v jeho ložnici. Vzpomínám si, že to bylo báječné… vzpomínám si, jak jsme si sedli a říkal mi: ‚Tohle musíš udělat, jen se soustřeď a měj zápal pro věc.‛ Byl to zkrátka můj idol,“ svěřil se nedávno Carter. Brzy se však dozvíme, jestli náhodou neotočí kormidlem.

Témata:

Aaron Carter | Michael Jackson | stars24.cz

Vstoupit do diskuse