Renata Schnabelová
stars24.cz

Americká herečka, krásná Scarlett Johansson, má za sebou nedávný, v pořadí již druhý, rozvod. Teprve před pár měsíci si dali s bývalým manželem Romainem Dauriacem navždy sbohem a už má za něj náhradu! A ne jen tak ledajakou!

Jejím novým partnerem je herecký kolega a komik z televizní talkshow Saturday Night Live, Colin Jost (35), se kterým byla za poslední tři měsíce již několikrát spatřena. Naposledy před pár dny při společné líbačce v New Yorku, uvedl tak britský Daily Mail. Pravdou je, že její současný milenec Colin Jost a bývalý manžel Romain Dauriac vypadají minimálně jako bratři. Jejich nápadná podoba tak vypovídá o tom, jaký typ mužů má krásná Scarlett v hledáčku.

V letech 2008 – 2011 byla Scarlett vdaná za sexy herce Ryana Reynoldse. Ten si o necelý rok později po jejich rozvodu vzal svou hereckou kolegyni Blake Lively, se kterou má už dvě malé děti a patří mezi stabilní hollywoodské páry. Tři roky po prvním rozvodu si Scarlett vzala Romain Dauriaca, ale i přesto, že spolu mají malou dceru Rose Dorothy Dauriac, ji ani s ním jí nečekala dlouhá budoucnost.

Na nejnovějších fotografiích, které ulovili američtí papparazzi, však Scarlett nevypadá ani trochu zdrcená rozvodem. Naopak! Zdá se, že pohledný komik ji velmi obratně pomáhá se s druhým rozvodem vyrovnat.

Témata:

Scarlett Johansson | Colin Jost | Romain Dauriace | Saturday Night Live | stars24.cz

Vstoupit do diskuse