Příznivci královské rodiny bedlivě sledují každé setkání vévodkyní Meghan a Kate! Už dlouhé měsíce se spekuluje, že to mezi nimi – jemně řečeno – skřípe. Nové fotky a videa teď všem zamotala hlavu!

Manželky princů Williama a Harryho se setkaly po delší době dnů Společenství národů ve Westminsterském opatství. A na první pohled se zdálo, že Meghan a kate zakopaly válečnou sekeru. Přivítaly se vroucími polibky na tváře a navzájem se na sebe usmívaly.

Takto to vypadá i na oficiálních fotkách, které zveřejnil Kensingtonský palác. Jen o pár okamžiků později ale byly pořízeny další fotky a soudě dle výrazů dam jejich averze naopak neskončila!

Když se Kate od Meghan odvrátila,nasadila velmi kyselý výraz – a ten jí vydržel hodně dlouho! Dá se tedy říci, že ve chvíli, kdy se od sebe vévodkyně vzdálily, Kate už až tak přátelsky nevypadala!

zdroj: YouTube

Judi Jamessová, expertka na řeč těla, ale tyto spekulace opět mírní. Pro list The Sun uvedla, že se zdá, že hádky mezi Meghan a Kate by mohly být u konce! Obě se podle ní velmi snažily, aby daly najevo, že mezi nimi panují přátelské vztahy.

Kate podle ní po dobu akce dělala aktivní pohyby a Meghan jí vycházela vstříc a reagovala potěšeně a s dobrou náladou. „Meghan byla díky svému úsměvu velmi autentická,“ chválí ji Jamessová.

Témata:

Kate Middleton | Meghan Markle | královská rodina (gbr) | Velká Británie | stars24.cz

Vstoupit do diskuse