Spisovatelka Anna Pasternaková, která se zabývá historií britské královské rodiny tvrdí, že Meghan Markle je „hrozba pro trůn“. Je přesvědčena, že ji chtějí členové královského dvora Buckinghamského paláce, které označuje jako „muže v šedém“, odstranit!

Pasternaková plánuje vydat knihu o Wallis Simpsonové, která se proslavila se svým sňatkem s britským vévodou z Windsoru, dříve králem Eduardem VIII., kterého tak okouzlila, že kvůli ní v roce 1936 abdikoval. Na trůn se díky tomu dostal Jiří VI., otec současné královny Alžběty II. Něco podobného jako Wallis podle ní teď ztělesňuje i Meghan.

„Meghan je jako granát, který byl hozen do tohoto archaického systému. Už došlo o několika výbuchům a další podle mě budou následovat,“ tvrdí spisovatelka.

„V jistém smyslu Meghan oživila ducha Wallis a já doufám, že lidé ji vnímají jako laskavou, vtipnou, věrnou a důstojnou osobu, která se nespravedlivě stala nejvíce očerňovanou ženou na světě.,“ uvedla podle serveru Express na účet Wallis Simpsonové.

„Mám i Meghan a Harryho obavy. On je lidový princ, stejně jako Edward byl lidovým králem. „Obávám se, že pokud Meghanina a Harryho hvězda vystoupá příliš vysoko, že budou vnímáni dvořany, které princezna Diana označovala za muže v šedém, jako hrozba pro dědice,“ tvrdí.

„Ona nemůže nastavovat agendu, musí držet linii a podporovat monarchu a dědice. Nemyslím si, že si to uvědomuje,“ varuje autorka, která se zaměřuje na královskou rodinu.

Témata:

Meghan Markle | Princ Harry | královská rodina (gbr) | stars24.cz

Vstoupit do diskuse