Jason Momoa (38), který na sebe upozornil především rolí Khala Droga v seriálu Hra o trůny, je pod čepcem! A kdo je jeho vyvolená? Snědá kráska Lisa Bonet (49), bývalá manželka Lennyho Kravitze, s nímž má dospělou dceru Zoe.

S Lisou sice Jason už nějaký pátek žije, přesněji je to už 12 let, jenže stále nebyli svoji. Nakonec se ale oba dočkali a své ano si řekli před pár týdny v jejich domě ve slunné Kalifornii.

Celá svatba sice proběhla v utajení a bez mediálního humbuku, jenže zvídaví novináři si je samozřejmě našli. Jason má s Lisou dvě malé děti, a to desetiletou Lolu a osmiletého syna jménem Nakoa – Wolf. Neobvyklé jméno pro syna vybral tatínek, jelikož pochází z Havaje, což svým vzhledem samozřejmě nezapře. Právě jeho tělesná stavba zaujala filmaře natolik, že Jason teď kvůli pracovním nabídkám neví, kam dřív skočit!

V příštím roce ho můžeme vidět jako hlavní postavu ve filmu Aquaman, letos ve filmu Liga spravedlivých a z minulých let známe tohoto herce samozřejmě jako Krále Droga z úspěšného seriálu Hra o trůny.

Témata:

Jason Momoa | seriál Hra o trůny (HBO) | stars24.cz

Vstoupit do diskuse