Krásná americká herečka a modelka Emily Ratajkowski (26) několikrát vyhrála pomyslný titul nejkrásnějšího těla planety. A není se čemu divit! Kráska totiž pravidelně cvičí a o svůj poklad se náležitě stará, jelikož jí její tělo samozřejmě z velké části živí. Jenže zas tolik se o svůj dokonalý zevnějšek snažit nemusí!

Na svém účtu na instagramu totiž zveřejnila modelka fotku své maminky Kathleen Bagley (65), když byla ve stejném věku, jako je teď Emily, uvedl britský The Sun. A budete zírat!

Na pár desítek let staré fotce je maminka, která pózuje v nestárnoucím střihu bikin v moři, skutečně velmi podobná Emily. Paradoxem je, že fotku maminky, která dlouhá léta ležela v rodinném albu, vidělo maximálně tak pár známých či rodinných příslušníků. Jenže momentálně ji zhlédlo neskutečných 15 milionů sledujících na instagramu Emily.

Tato fotka maminky ovšem není jediná, kterou Emily sdílela se světem. Jelikož si jsou opravdu blízké, podle slov Emily jsou dokonce nejlepší kamarádky, tráví spolu spoustu času. Už minulý rok zveřejnila modelka fotku, kde je společně se svou milovanou maminkou u bazénu. Ačkoli bylo Kathleen už pětašedesát let, postavu má stále skvělou. Takovým genům můžeme my ostatní jednoduše jenom závidět.

Témata:

Kathleen Bagley | Emily Ratajkowski | stars24.cz

Vstoupit do diskuse