Největším zklamáním fanoušků ruského legendárního dua t.A.T.u. bylo zjištění, že zpěvačky Lena Katina (33) a Julja Volkova (32) ve skutečnosti nejsou lesbičky. Tomu totiž naznačovalo nejen jejich blízké chování během koncertů, ale i jejich videoklipy.

Jedním z nejznámějších je videoklip k písni Ya shosla s uma (já jsem se zbláznila), kde se Lena s Juljou vášnivě líbají a prosí své rodiče o odpuštění. I přesto, že byla jejich údajná orientace pouze marketingovým trikem jejich producenta Ivana Šapovalova, se ale na ruské poměry těšily zpěvačky nebývalé světové popularitě, a to od roku 1999 až do roku 2009. Poté se daly holky každá svou cestou, jenže zjistily, že v sólové kariéře díru do světa zkrátka neudělají. Tak se roku 2012 daly znovu dohromady a dva roky na to se duo rozpadlo definitivně.

t.A.T.u - Nas Ne Dogonyat - MTV Russia (2001) (5:04) | zdroj: YouTube


Během jejich pomalu uvadající popularity vydaly t.A.T.u. i několik anglicky přezpívaných verzí jejich písní, jenže fanouškům s tím moc velkou radost neudělaly, a tak dál tvořily už pouze v ruštině. Julja navíc prodělala operaci hlasivek, jelikož po více než deseti letech pravidelného koncertování doslova přišla o hlas a trpěla velkými bolestmi. Podle jejích slov to byla vina především písně Nas ne dogonyat, ve které zpívá Julja opravdu velmi vysoko. Od té doby se její specifický ‘‘ječák‘‘ změnil spíše v ponurejší hlas.

Dnes mají obě zpěvačky děti a jsou vdané. Stále se věnují zpěvu, ale momentálně již každá zvlášť. A jak holky vypadají dnes? Julja, bývalá krátkovlasá černovláska, má dnes dlouhou blond hřívu a prodělala několik plastických úprav obličeje. Někdejší něžnou černovlásku by v ní dnes hledal málokdo. Lena Katina se naopak téměř vůbec nezměnila! Zrzavá záplava vlasů jí zůstala a na plastické operace prý nevěří.

Témata:

t.A.T.u. | Lena Katina | Julja Volkova | stars24.cz

Vstoupit do diskuse