Mladá herečka Ferne McCann (27) z britského seriálu The only way is Essex (TOWIE) byla letos v dubnu znetvořena přímo na parketu tanečního klubu, když na několik lidí včetně ní kdosi chrstnul kyselinu.

I ostatní oběti si ponesou doživotní následky. Jedním z podezřelých byl i její bývalý přítel, otec jejího čerstvého miminka. Ačkoli tomu nemohl nikdo uvěřit, dnes se konečně ukázalo, že to byl právě on, kdo svou někdejší lásku navždy znetvořil, uvedl tak britský deník The Sun.

Mladík se u soudu hájil tím, že netušil, že se v nádobě nachází kyselina. Záhadnou nádobu prý sebral na diskotéce dvěma mužům, když si myslel, že je to droga, pomocí které údajně tito muži chtěli omámit přítomné dívky a poté je zneužít. Tuto verzi jeho výpovědi mu však soud neuvěřil a shledal, že Arthur Collins jednal s jasným úmyslem své ex přítelkyni ublížit.

Jaký trest si odsedí ve vězení, není zatím známo. Mladík se ale rozhodně může připravit na to, že to nebude mít lehké ani ve vězení, natož pak po propuštění na svobodě. Nejméně pěti mladým ženám totiž způsobil následky, které si ponesou už celý život. Těžko uvěřit, že byl Collins schopen takto jednat zvláště v případě, že se jedná o matku jeho syna. Oběti, mezi kterými jsou herečky i jedna modelka, žádají pro útočníka nejvyšší možný trest.

Témata:

Ferne McCann | Arthur Collins | stars24.cz

Vstoupit do diskuse