Renata Schnabelová
stars24.cz

Jistě si pamatujete sitcom Plný dům, který proslavil mimo Olsenovic dvojčat právě i Johna Stamose, coby mladého kytaristy a hezounka Jesseeho. Dnes čtyřiapadesátiletý Stamos si od začátku své herecké kariéry zahrál například v seriálu Přátelé, Glee či Pohotovost z nemocničního prostředí a v mnoha dalších.

Momentálně hraje sexy doktora Holta v seriálu Scream Queens (od tvůrců American horror story) po boku Emmy Roberts a Jamie Lee Curtis.

Díky pravidelnému cvičení, hlídání stravy a správné životosprávě, vypadá Stamos minimálně o dvacet let mladší. Za jeho dokonalým vzhledem stojí samozřejmě ale i geny.

Full House - Forever (Wedding version) (2:41) | zdroj: YouTube


Ačkoli se to zdá neuvěřitelné, tenhle kalifornský krasavec ještě stále nemá děti! Po nevydařeném manželství s modelkou Rebeccou Romijn byl od roku 2005 více méně sám. Před měsícem ale oznámil zásnuby s jeho mladičkou přítelkyní Caitlin McHugh (31). A jeho žádost o ruku nebyla jen tak ledajaká! Od roku 2000 je totiž Stamos majitelem doživotního lístku do oblíbeného zábavního parku Disneyland. Zasnoubení se tedy nemohlo konat jinde než právě na tomto hercově oblíbeném místě.

Pravdou je, že Stamos patří již přes třicet let k nejpohlednějším hercům vůbec. Byla by tak určitě veliká škoda, kdyby své kvalitní geny nepředal dál a zůstal bezdětný. Doufejme, že na potomcích bude jeho o třiadvacet let mladší snoubenka trvat!

Témata:

John Stamos | stars24.cz

Vstoupit do diskuse