Americká popová zpěvačka a bývalá přítelkyně Justina Biebera (23) Selena Gomez (25) se dnes na svém instagramovém účtu svěřila s šokující zprávou.

Před pár měsíci měla totiž podstoupit závažnou operaci. Ta se týkala transplantace ledviny, kterou ji nezištně poskytla její nejlepší kamarádka, modelka Francia Raisa. Dojemnou fotografii, kde se kamarádky drží po zákroku za ruce, okomentovala Gomez:

,, .. Nenalézám slova nebo způsob, jakým bych poděkovala své krásné kamarádce Francii Raise. Dala mi tak výjimečný dar a obětovala se proto, aby mi pomohla. Je to obrovské požehnání.. ‘‘

Selena trpí závažným onemocněním zvaným lupus. Při tzv. Systémovém lupusu útočí imunitní systém člověka proti vlastním zdravým tkáním a orgánům. V nich způsobuje zánět, bolest a postupem času je ničí. Lupus tak může v některých případech způsobit selhání životně důležitých orgánů a následně smrt.

Zpěvačka podstoupila tuto nebezpečnou operaci v naprostém soukromí a bez vědomí širšího okolí. O zákroku věděly pouze rodiny obou dívek a pár přátel. Chtěla se tak vyhnout zvědavým novinářům, kteří by se ji v nemocnici jistě snažili vyzpovídat, či vyfotit a mohli by tak narušit jejich rekonvalescenci.

V dalším instagramovém příspěvku Selena upřímně děkuje týmu lékařů, který zajistil hladký průběh celé transplantace a také svojí rodině za velkou psychickou podporu.

Témata:

Selena Gomez | stars24.cz

Vstoupit do diskuse