res
stars24.cz

Už odnepaměti si muži hledají mladší ženy, než jsou oni sami. Když jsou pánové ještě ke všemu slavní, bohatí a mají perfektní tělo, mohou si tím spíše vybírat i o generace mladší partnerky. Jenže Hugh Jackman je prostě vzorňák každým coulem a svou milovanou Debbie by prý nikdy za mladší ženu nevyměnil! Tyhle hrdličky dělí věkový rozdíl 13 let.

Hugh Jackman (49) a Deborra Lee Furness (62) jsou spolu šťastní již dvacet jedna let. Jackman kdysi prohlásil, že když se se svou láskou poprvé setkal na natáčení televizního pořadu Correlli, byl jí tak okouzlen, že se celý týden bál ji oslovit. V té době byla Debbie totiž velmi populární a krásnou ženou. Po necelém roce vztahu se vzali.

Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness (1:25) | zdroj: YouTube


Ačkoli lidé často typují Debbie spíše na Jackmanovu matku, australský sexy herec si z věkového rozdílu nikdy těžkou hlavu nedělal a o své lásce vždy mluví velmi hezky, zamilovaně a s úctou. V talk show Ellen DeGeneres nedávno řekl, že jeho žena je to nejlepší, co ho v životě potkalo. Na starší ženy byl shodou náhod i Jackmanův otec. Jako jeden z mála hollywoodských párů si Debbie a Hugh proplouvají manželstvím bez viditelných problémů nebo krizí, patří tak mezi několik málo manželských stálic v Hollywoodu. Podle Jackmana je velmi sblížily i těžké životní chvíle, mezi které patřily marné pokusy o to, aby Debbie donosila vytoužené děťátko a Jackmanova opakovaná rakovina kůže.

Pár se spolu pokoušel počít miminko, nakonec jim ale bohužel nebylo přáno, jelikož Debbie několikrát potratila. Před lety se tedy rozhodli pro adopci a vzali si k sobě holčičku Avu Eliot (12) a chlapečka Oscara Maximiliana (17).

Podle Jackmana je Debbie velmi tolerantní ženou a jediná její výhrada byla ta, že si nepřeje, aby Hugh někdy natáčel po boku Angeliny Jolie, která měla na svědomí manželství Jennifer Aniston a Brada Pitta.

Témata:

Hugh Jackman | Deborra Lee Furness | stars24.cz

Vstoupit do diskuse