Kauza s názvem ,,Me too‘‘ se téměř každým dnem rozrůstá o nové a nové oběti, které po letech promlouvají o svých nejhorších zážitcích.

Obvinění ze sexuálního obtěžování či zneužívání čelí momentálně například herec Kevin Spacey nebo producent Harvey Weinstein. Jenže mezi sexuální predátory nepatří jen muži!

Zpěvačka Mariah Carey, která má neustále problémy s váhou, momentálně nebojuje pouze s kily navíc. Jedním z členů její osobní ochranky, Michael Anello, šel totiž na veřejnost s prohlášením, že byl zpěvačkou mezi roky 2015 – 2017 ponižován, a dokonce sexuálně obtěžován.

Ve výpovědi uvedl, že při cestě do Cabo San Lucas měl Mariah přinést zavazadla do jejího pokoje, kde na něj ovšem boubelka čekala v průsvitném negližé. Po neúspěšné sváděcí akci člen ochranky z pokoje uprchl a údajně si odnesl trauma.

Kromě toho ho prý Mariah nazývala náckem a členem kukluxklanu. Incident v hotelovém pokoji byl pro Anella poslední kapkou, a tak podal na zpěvačku žalobu. Dle dostupných informací se Mariah s Anellem snaží finančně vyrovnat mimosoudně.

Témata:

Carey, Mariah | Sexuální obtěžování | kauza Me too | stars24.cz

Vstoupit do diskuse