Další herec v problémech? Další podezření ze sexuálního obtěžování. Po Kevinu Spaceym je tentokrát podezřelým Charlie Sheen. V roce 1986 měl jako 19letý zneužít teprve třináctiletého kolegu Coreyho Haima. Ten zemřel před sedmi lety na zápal plic.

Ke znásilnění dětského herce Coreyho Haima mělo dojít v roce 1986 při natáčení filmu Lucas. O podezření řekl médiím Haimův kamarád Dominick Brascia. Už před léty nejbližší přítel zesnulého herce Corey Feldman uvedl v knize o Haimovi, že jej během natáčení filmu Lucas zneužil starší kolega. Sheena ale tehdy nejmenoval.

„Haim mi řekl, že s Sheenem měli sex, když natáčeli film Lucas,“ uvedl Daily Mirror bývalého herce Dominicka Brasciu. „Řekl mi, že kouřili marihuanu a pak měli sex, že měli anální sex. Haim řekl, že pak vůči němu byl Sheen velmi chladný a odmítal ho. Když s ním Corey chtěl zase být, tak Charlie neměl zájem,“ uvedl Bracia.

Podrobně událost popsal v memoárech nejbližší přítel Haima Corey Feldman. „Někdy během natáčení za Haimem přišel dospělý muž a přesvědčil jej, že v branži je úplně normální, když má starší muž s malým chlapcem sex. Že to dělají všichni kluci,“ napsal před časem Feldman.

„Takže během pauzy na oběd šli na opuštěné místo mezi dvěma přívěsy. A Haim, nevinný a ambiciózní, se nechal zneužít,“ doplnil Feldman. Haim se s touto zkušeností snažil vyrovnat po zbytek života.

Brascia dál vzpomíná: „Říkal, že se mu to nelíbilo, ale že se konečně přes Sheena přenesl. Řekl, že Charlie je ubožák".

A jak to tehdy bylo? No Haim to říct už nemůže. Haim zemřel náhle v 38 letech. Měl jej zabít otok na plicích způsobený zápalem plic.

Herec Charlie Sheen se prostřednictvím svého zástupce ohradil: „Charlie Sheen tato obvinění kategoricky odmítá,“ citoval list Hollywood Reporter jeho zástupce.

Haim ale zřejmě neměl být jediný, koho herec obtěžoval. Na filmu pracovala tehdy 17 letá žena, která vypověděla, že ji Sheen začal líbat a nabádat k sexu v koupelně. „Přiznávám, že jsem pro Sheena měla docela slabost. Dlouho jsme si povídali, pak jsme se líbali. Byla jsem v koupelně, snažil se mě přemluvit, abychom spolu měli sex," vypověděla a dále ho popisovala, že byl v průběhu večera více slizký a dotěrný.

Témata:

Charlie Sheen | Corey Haim | Sexuální obtěžování | stars24.cz

Vstoupit do diskuse