res
stars24.cz

Ačkoli je podzim ve znamení tmavších, teplých barev, hlavně, co se vlasů týče, letos o barvu rozhodně nepůjde. Trend předlouhých či prodloužených vlasů je ten tam!

Do módy přichází silné zdravé vlasy ve formě mikáda! Poslední tři sezóny jsme měli šanci vidět přehlídku celebrit, které se nebály kratších vlasů a radikálně zkrátily jejich délku. Kterou ze slavných žen se necháte inspirovat vy?

V první řadě je důležité zachovat svým vlasům kýžený lesk. Několik typů, jak si výživnou masku můžete připravit u sebe doma bez zbytečných a drahých procedur, jsme pro Vás sepsali zde.

Výborným a rychlým pomocníkem pro oživení vlasů je například směs vajec a rostlinného oleje. Masku naneste asi 3 centimetry od kořínků postupně do celé délky vlasů. Na hlavě zavažte ručníkem a nechte působit alespoň 20 minut. Poté opláchněte. Dalším domácím pomocníkem pro unavené vlasy je kokosový olej, který poslouží nejen jako ingredience v kuchyni, ale i jako masážní olej či rychlá maska na vlasy. Pokud Vás trápí naopak mastné vlasy, stačí, když vymačkáte šťávu z jednoho až dvou citrónu (záleží na délce vašich vlasů) a opatrně zapracujete do celé jejich délky. Opět po dvaceti minutách opláchněte.

Sexy herečka Jessica Alba (36) byla dlouho známá svou bujarou hnědou hřívou. Po desítkách let nošení ledabylých vln se ale rozhodla své vlasy oživit kratším sestřihem a výsledek je úžasný.

Něžný andílek značky Victoria’s secret, modelka Rosie Huntington – Whiteley (30) také shodila své dlouhé blond háro a pochlubila se sexy mikádem. Modelka, která nedávno šokovala na svém instagramu fotografií, kde kojí svého malého syna Jacka Oscara, jehož otcem je herec Jason Statham, se pro změnu vlasů rozhodla po porodu svého prvního potomka.

Momentálně těhotná dvacetiletá kráska z klanu Jennerů – Kardashianů, Kylie Jenner, je jednou z celebrit, které vládnou instagramu a určují módní trendy. Ačkoli po vzoru své starší sestry Kim Kardashian – West neustále střídá barvu i délku vlasů pomocí nejrůznějších paruk, své pravé vlasy si nechala zkrátit na mikádo a sklidila obdiv od více než dvou milionů svých fanoušků na sociálních sítích.

Témata:

Vlasy | Móda | Jessica Alba | Rosie Huntington – Whiteley | stars24.cz | Kylie Jenner

Vstoupit do diskuse