Renata Schnabelová
stars24.cz

Hollywood film Awards patří mezi velmi prestižní události pro Hollywoodskou smetánku. Letos na akci nechyběla ani oscarová kráska Angelina Jolie (42), která se momentálně rozvádí s idolem žen Bradem Pittem (53).

I když je Jolie pod velkým stresem, zdá se, že příčinou její extrémně štíhlé postavy není pouze rozvod. Posledních pět let se totiž spekuluje, že herečka trpí anorexií. Pravdou je, že na každé nové fotografii Jolie skutečně vypadá čím dál tím hubeněji, jenže fakt, že by trpěla poruchou příjmu potravy, stále popírá.

Na letošním předávání cen se v Los Angeles Jolie blýskla v rudé rtěnce a stříbrných saténových šatech od návrhářky Jenny Packham. S pár kily navíc by ale vypadala přece jen o něco lépe.

Cenu za nejlepší zahraniční film převzala Jolie v LA společně s kambodžskou aktivistkou a bojovnicí za lidská práva Loung Ung za historický film First they killed my father, jenž režírovala a s výše jmenovanou se podílela na psaní scénáře, uvedl tak server People.com.

Rozvod s Bradem Pittem, jehož odloudila oblíbené herečce Jennifer Aniston (48), je pro Jolie v pořadí již jejím třetím. Nejprve si v roce 1996 vzala herce Johnnyho Lee Millera, se kterým se o tři roky později rozvedla. Následoval sňatek, opět s hercem, Billym Bobem Thortonem, který vydržel také pouhé tři roky. S Pittem se dala Jolie dohromady v roce 2005 během natáčení filmu Pan a paní Smithovi. Pár si své ano řekl ale až o devět let později, tedy v roce 2014. Bude – li jejich rozvod ukončen ještě letos, i její třetí manželství bude rozvedeno po pouhých třech letech.

Témata:

Angelina Jolie | stars24.cz

Vstoupit do diskuse