Renata Schnabelová
stars24.cz

Devětatřicetiletá pětinásobná matka Katie Price, kterou její láska k plastickým operacím jednou zničí, si prostě nedá pokoj. Místo toho, aby se věnovala svým pěti malým dětem, které má se třemi různými tatínky, se Katie raději nechává vylepšovat za obrovské finanční sumy, a následně se vylepšená ukazuje, kde může.

Naposledy vystoupila v dnes ráno v ranní show Good morning Britain, kde se tentokrát neztrapnila pouze svým nevybraným lascivním chováním, ale i svou výslovností. V Turecku si totiž nechává ve svém věku (39!) udělat komplet umělé zuby, aby vypadala ještě uměleji. Jenže pro ty výsledné si letí až dnes večer.

Momentálně má místo nich opravdu velmi bílé náhrady, s nimi se ale bohužel ne a ne naučit mluvit! Její mluvení bylo tedy opravdu komické. Jenže v náladě na žertování zrovna nebyla. Když se moderátor Piers Morgan lehce strefil do Katiiny výslovnosti, řekla mu, aby prostě ‘‘držel hubu‘‘! Vzápětí také dodala, že jí bolí celá pusa a má ji plnou vředů, uvedl britský The Sun.

Následovala otázka, kvůli které byla Katie do show vlastně pozvána, a to, jestli je stále se svým manželem, bývalým striptérem Kieranem Hylerem. Jenže podle svých slov neměla Katie náladu se k její partnerské situaci vyjadřovat. Před dvěma lety, když Katie v sedmém měsíci zjistila, že je těhotná, si totiž svého tehdejšího přítele, otce dítěte, vzala. Jenže ten jí už nějakou dobu zahýbal s její nejlepší kamarádkou!

Katie se, poté, co se vše dozvěděla, s manželem okamžitě odloučila, ale za nějaký čas se dali opět dohromady. Jenže jejich manželství neustále prochází bouřlivými hádkami, které určitě nemají dobrý vliv na Katiiných pět dětí. Navíc je rodinka neustále pod lupou médií. Nutno ale dodat, že Katie to opravdu těší, je totiž ráda středem pozornosti za každou cenu!

Témata:

Katie Price | stars24.cz

Vstoupit do diskuse