Zdá se, že u Middletonů opravdu umí dělat hezké děti! Kate, vévodkyně z Cambridge, která už šest let patří do britské královské rodiny, je pověstná svým krásným obličejem a tělem modelky. Její mladší sestra Pippa, se zase na svatbě své sestry před lety ukázala v těsných šatech, a rázem byl na světě nejoblíbenější zadeček Anglie. Jenže pozor, ani dámy nepřijdou zkrátka! Krásné brunetky mají ještě mladšího bratra, který se také opravdu povedl!

Modrooký urostlý businessman je momentálně čerstvě single. Po čtyřletém vztahu se totiž minulý měsíc rozešel se svou přítelkyní, zpěvačkou a herečkou, Donnou Air (38).

Třicetiletý James William Middleton sice nedávno pro Daily Mail přiznal, že je těžké žít ve stínu svých úspěšných starších sester, ale právě díky tomu se snaží ještě víc, aby na něj mohly být sestřičky pyšné.

Na škole ale míval Middletonský benjamínek problémy. Jelikož jsou jeho sestry nadané jak na učení, tak i na sportovní aktivity, nejmladší James prý býval do nejlepších družstev i tříd zařazován automaticky. Pippa i Kate bývaly totiž oblíbené nejen mezi studenty, ale i mezi učiteli. Jenže James, jakožto dyslektik, nikdy studijních úspěchů svých sester nedosahoval. Ve sportu taky nijak zvlášť nevynikal. Proto byl prý učiteli často tázán, jestli je opravdu Middleton. Všem nedůvěřivcům teď ale může James s úsměvem zamávat. Vousatý krasavec totiž se svým business partnerem Andy Bellem před čtyřmi lety založil momentálně velmi úspěšnou a prosperující firmu Boomf, která vyrábí a rozváží sladkosti. Je vidět, že jako businessman se opravdu umí otáčet a ví, co dělá. Fakt, že trpí dyslexií, nebo že zrovna nevynikal na škole ve sportu, už opravdu nikoho nezajímá.

Se svým vzhledem sexy urostlého dřevorubce, modrýma očima, a hlavně firmou na sladkosti, je James zkrátka bezkonkurenční trefou do černého! Tak co, dámy, braly byste ho?

Témata:

James William Middleton | Kate Middleton | Pippa Middleton | stars24.cz

Vstoupit do diskuse