Zdá se, že ačkoli je světová megastar, zpěvačka Madonna (59), miliardářkou, není to žádná ‘‘materiální holka‘‘!

Fotografie, která koluje po sociální síti Twitter, ukazuje autorku hitů jako Like a prayer, Holiday, Vogue či Like a virgin, jak sedí v letadle z Londýna do Lisabonu, a je obklopena dalšími cestujícími.

Na sobě má klasickou černou bundu, roztrhané kalhoty, tenisky, odrostlé odbarvené vlasy a celkově působí dost neupraveným dojmem. Možná právě to byl pro známou perfekcionistku záměr, aby byla mezi lidmi co nejméně nápadná. Jenže ouha!

Její typická mezírka mezi zuby ji prozradí, i když bude mít na sobě pytel a na hlavě paruku. V outfitu á la starostlivá mamina, tak letěla zpěvačka z návštěvy syna Rocca, který žije se svým otcem, režisérem Guyem Ritchiem, práve v Londýně.

Právě v Lisabonu nyní žije pro změnu její druhý syn David Banda, kterého adoptovala z Malawi v roce 2006. Kromě Rocca a Davida má Madonna ještě čtyři děti, a to dcery Lourdes Leon, Estere Ciccone, Stelle Ciccone a Mercy James, se kterými žije momentálně v USA. Madonna oslaví příští rok již šedesáté narozeniny. To to ale utíká, že?

Témata:

Madonna | stars24.cz

Vstoupit do diskuse